Telefonní kontaktVaše přání a dotazy Vám rádi zodpovíme na tel. +420 777 000 888

Zimní aktivity

V zimním období jsou kolem objektu běžkařské trasy a cca 500m je vzdálená sjezdovka. Přímo u penzionu je kopec takže bobování a sáňkování je možné na místě. Lyžařské areály a střediska jsou v dosahu. V centru lázní je kluziště, které je ve večerních hodinách osvětleno. Krytý bazén taktéž naleznete v lázních.

Zima každoročně láká do Jeseníků tisíce lyžařů, aby vyzkoušeli pestrou nabídku služeb moderních lyžařských center. K dispozici jsou Vám upravované sjezdovky, půjčovny lyžařského a snowboardového vybavení, večerní lyžování, lyžařské školy a na některých místech i lákavé atrakce jako například snowtubing, snowcart či různé kulturní a sportovní akce. V informačních centrech Vám rádi podají více informací a pomohou vybrat právě to lyžařské středisko, které bude Vašim požadavkům vyhovovat nejlépe. V Jeseníkách si přijdou na své nároční i rekreační lyžaři. Zavítejte na Staroměstsko, do Branné, do Lipové-lázní, Klepáčova, Malé Morávky-Karlova nebo na Praděd. Náročnější lyžařské terény nabízí Červenohorské sedlo, Petříkov, Ostružná i Ramzová. Do řady lyžařských center se pohodlně dostanete i skibusy. Sníh se v Jeseníkách drží dlouho do jara, využijte toho!

V lyžařských střediscích Jeseníků je řada lyžařských svahů s vleky a jsou zde vybudovány i běžecké lyžařské tratě. V oblasti Pradědu jsou nejvýše položené sjezdové tratě v České republice (vrcholová stanice vleků pod Petrovými kameny ve výšce 1430 m.n.m.). K hlavním nástupním místům lyžařských tras Jeseníků patří: Staré Město p. Sn., Ramzovské sedlo, Červenohorské sedlo, Skřítek, Malá Morávka, Karlov atd.

 

flowerSuper lyžování v krásách Jeseníků.

 

Menu roční období.

Co roční období, to jiné možnosti.

 

Tip na výlet.

Zkuste náš tip.

Ski areál Ostružná:

Ski areál Ostružná leží v nadmořské výšce (740 - 835 m n. m.). Na upravovaných severních svazích je 5 vleků s provozem 9.00 h - 17.00 h s centrálním prodejem jízdenek. Terény jsou vhodné pro začátečníky, zdatné lyžaře, snowboarding, ideální pro rodiny s dětmi - dětský vlek, lyžařská škola, půjčovna lyží, večerní lyžování, občerstvení. Pro běžkaře jsou zajímavé tratě směrem na Paprsek a Kralický Sněžník nebo na Šerák, Keprník, Červenohorské sedlo až k Pradědu.

Více na : www.ostruzna.cz

 

Sněhové zpravodajství.

Informace z lyžařských středisek.

Více na : www.jeseniky.net/pocasi-snih

(c) 2016 Penzion Peklo