Telefonní kontaktVaše přání a dotazy Vám rádi zodpovíme na tel. +420 777 000 888

Solná jeskyně Solvita

Naše Solné jeskyně jsou velmi účinnou náhradou léčebného pobytu v přímořských oblastech a jeskyních. Panuje v nich unikátní a nenapodobitelné mikroklima, vyznačující se svou vysokou bakteriologickou čistotou.

V každé naší Solné jeskyni je nainstalováno několik druhů vzácných solí v celkovém množství okolo 22 tun. Působením uvedeného množství a druhů vzácných solí v součinnosti s odpařujícími se vodopády sycenými solí Mrtvého moře, vzniká v relativně malém prostoru unikátní, blahodárné a obranyschopnost podporující prostředí.

Prostředí je zde přesyceno zápornými ionty, které v dnešní uspěchané době člověku schází nejvíce a díky jejich nedostatku se výrazným způsobem snižuje lidská obranyschopnost.

Zdrojů na člověka negativně působících kladných iontů máme kolem sebe spoustu (jsou to především počítače, mobilní telefony, mikrovlnné trouby, automobily, klimatizace atd. ), avšak zdroje záporných iontů se nám zjevně nedostávají (tyto se ve velké míře nachází u Mrtvého moře, v brzké ranní době i u ostatních moří, v solných dolech a ve vysokých nadmořských výškách).

Kromě pro kvalitní život člověka velmi důležité záporné ionizace je prostředí naší Solné jeskyně přesyceno těmito minerály a stopovými prvky - jód, vápník, hořčík, draslík, sodík, železo, bróm a selen, které jsou nevyhnutelné pro správnou činnost lidského organizmu a které jsou v současné době stále více nedostatkové.

A na které zdravotní problémy Solná jeskyně působí?

  • veškeré dýchací nemoci a problémy jako jsou (chronické katary nosu, dutiny, průdušky, nachlazení. astma, zápaly plic, alergie
  • kožní onemocnění (lupénky, ekzémy, akné, alergie, zápaly, atd.)
  • srdečně-cévní problémy a onemocnění ( významně snižuje vysoký krevní tlak, )
  • snížená funkce štítné žlázy – zvyšuje a normalizuje funkci štítné žlázy

Ke zlepšení zdravotního stavu dochází už po několika procedurách!

TĚŠÍME SE NA VÁS


Adresa

LÁZEŇSKÝ DŮM DOUCHE
( sídlo pobočky České pošty )
PRIESSNITZOVA ČP. 311/35
790 03, JESENÍK
recepce:
TEL. 584 491 144
MOBIL: +420 604 548 111
VNITROLÁZEŇSKÁ LINKA : 144
email:info@solvita.cz


Více informací naleznete na internetových stránkách:

http://www.solvita.cz

Informační leták ke stažení níže:

Strana 1 (4 MB) | Strana 2 (4,8 MB)


flowerJedinečná nabídka pro Vaše zdraví

Menu služby.

Výběr proveďtě ZDE.

 

Akční poukaz 1+1 ZDARMA

Stahujte na odkazu níže

(c) 2016 Penzion Peklo