Telefonní kontaktVaše přání a dotazy Vám rádi zodpovíme na tel. +420 777 000 888

Letní aktivity

Horké prázdninové dny doslova volají po aktivně strávené dovolené. Letní období nabízí všestranné sportovní vyžití a Jeseníky jsou jako stvořené pro čas dovolených.

V okolí penzionu je velké množství cyklotras a turistických tras, jak pro náročné, tak i pro méně zdatné. Je zde spousty hezkých míst i pro odpočinek. Pro vášnivé rybáře je zde možnost zkusit štěstí na nedaleké pískovně. Houbařit lze přímo kolem penzionu stejně tak sbírat lesní plody. Můžete navštívit hrady, zámky, rozhledny, muzea. Adrenalin park a letní bobová dráha je v nedalekých městech.

Překrásná příroda, bohatá síť služeb, které poskytují turistům potřebný komfort, ale také cenová dostupnost činí z Jeseníků skutečné centrum letních dovolených. Jesenicko je totiž bránou do čtyř horských celků, kterým vévodí Hrubý Jeseník s nejvyšší moravskou horou Pradědem 1491 m.n.m., na kterém je postaven televizní vysílač s restaurací a kruhovou vyhlídkou. Odtud můžete přehlédnout hlavní hřeben na jižní straně, Mravenečník s přečerpávací vodní elektrárnou Dlouhé Stráně a známé Petrovy kameny. Při pohledu k západu se tímto směrem majestátně tyčí vrchol Keprníku, Šeráku a skaliskem ozdobený vrchol Vozky. Za těmito vrcholy se rozprostírá hřeben Králického Sněžníku, kde těsně pod vrcholem pramení nejdelší moravská řeka Morava.

 

flowerLéto plné odpočinku i sportu si u nás užijete dosytosti.

 

Menu roční období.

Co roční období, to jiné možnosti.

 

Tip na výlet.

Zkuste náš tip.

Adrenalin Park Jeseník:

Ranč se nachází v katastru obce Česká Ves v okrese Jeseník v kraji Olomouckém. Pozemnky ranče leží mezi hlavní silnicí I/44 z Jeseníku do Mikulovic a Glucholaz (Polsko) a značenou cyklistickou a turistickou trasu z Priessnitzových léčebných lázní k jeskyním Na Špičáku

Více na : www.adrenalin-park.cz

 

(c) 2016 Penzion Peklo