Telefonní kontaktVaše přání a dotazy Vám rádi zodpovíme na tel. +420 777 000 888

Celoroční aktivity

To nejcennější co může okolní krajina nabídnout jsou procházky čistou přírodou Jeseníků. Celý rok se najdou sporty pro Váš, aktivní odpočinek. Jako velmi příjemná je tu možnost objednat si procedury v lázních. Sklidnit tak tělo i mysl. Pro filmové fanoušky je zde Kino v Jeseníku. Pro soutěživé povahy je zde bowling centrum ve městě vzdálený jen pár minut.

Turistické atraktivity které byste neměli opemenout jsou - nejvyšší hora Moravy - Praděd, jeskyně Na Pomezí a Na Špičáku, vodopády Bílá Opava, rozhledna Zlatý chlum, muzeum hornin a drahokamů - Vodní tvrz Jeseník, zámek Jánský vrch - Javorník, ruční papírna - Velké Losiny, přečerpávací elektrárna Dlouhé Stráně, Zlatorudné mlýny - Zlaté Hory. Lázně Jeseník (2 km) - Priessnitzova hrobka, muzeum V. Priessnitze, lázeňská kolonáda, krytý bazén Česká Ves, Relaxcentrum Bělá, termální koupaliště Velké Losiny. Biliard club, squash a bowling centrum - Jeseník.

 

flowerCeloroční zážitky v Penzionu peklo.

 

Menu roční období.

Co roční období, to jiné možnosti.

 

Tip na výlet.

Zkuste náš tip.

Lázně Jeseník:

Jeseník je slezské lázeňské městečko na severu Olomouckého kraje. Poloha lázní a jejich architektonické uspořádání tvoří výraznou dominantu širokého údolí Jeseníku. Geografické a klimatické podmínky jsou vhodné k léčení astmatických onemocnění, poruch krevního oběhu a nervové soustavy.

Více na : www.priessnitz.cz

(c) 2016 Penzion Peklo